Rreth Artie

Artie Garden International Ltd, u themelua në vitin 1999 nga Arthur Cheng. Për 20 vjet, Artie ka qenë i dedikuar për zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e lartë fund mobilje në natyrë. Artie ka 2 fabrika në Guangzhou me një sipërfaqe totale më shumë se 34, 000 m² dhe më shumë se 300 punonjës të trajnuar dhe me përvojë. Së bashku me fituar çmimin tonë Ekipi ndërkombëtar i dizajnit, pasioni Artie ka krijuar harton të shumta origjinale dhe të Artie zotëron 280 patenta në Evropë dhe Kinë. Me një R & D Departamentit përvojë dhe mjeshtrit të aftë, planet tona vijnë në jetë duke u prodhuar me politika shumë të rrepta të kontrollit të cilësisë dhe procedurave të siguruar inspektime multi-fazë. Artie së sintetik polietileni densitet të lartë dhe jo-venitje fiber thurje siguron një rezistencë të gjatë jetës në UV, klor dhe ujë i kripur. ngjitur plotësisht dhe pluhur mbuluar korniza alumini garantojë qëndrueshmëri kundër rusting dhe chipping. Me vite të punës së vështirë dhe një ekip të dedikuar ndërkombëtare, harton Artie dhe produktet janë pranuar si të kualitetit të lartë, natyrore dhe elegante në dukje, dhe do të ofrojë vlerën reale të gjithë botën nëpërmjet ekipit tonë të agjentëve të botës dhe të shërbimit të orientuar eksportit të departamentit.

6896789
sadsasadsadsdasadswss