за Арти

Арти Градина Меѓународниот копродукции, Ltd е основана во 1999 година од страна на Артур Ченг. За 20 години, Арти е посветена на развој, производство и продажба на high-end отворено мебел. Арти има 2 фабрики во Куангџоу, со вкупна површина над 34, 000 квадратни метри и повеќе од 300 високо обучени и искусни работници. Заедно со нашите наградуван Меѓународен Дизајн Тим, страст Арти има создаде бројни оригинални дизајни и Арти поседува 280 патенти во Европа и Кина. Со искусен R & D оддел и квалификувани занаетчии, нашите дизајни дојде на живот со тоа што се произведени со многу строги политики за контрола на квалитет и за обезбедување на мулти-фаза инспекции. синтетички полиетилен со висока густина Арти и не-плетен бледнее влакна обезбедува долг живот на отпорот на УВ, хлор и солена вода. Целосно заварени и прав обложен алуминиумски рамки гарантира издржливост против рѓосување и Chipping. Со години на напорна работа и еден посветен на меѓународен тим, дизајни и производи Арти се признаваат како висок квалитет, природен и елегантен изглед, и нудат вистинска вредност во целиот свет преку нашиот тим на светот агенти и услуги ориентирани кон извоз оддел.

6896789
sadsasadsadsdasadswss

WhatsApp Онлајн Chat!